Veiling items 2013

Veiling items

Item

Acer Aspire Switch 10
iPhone 5
iPad Mini
2 Vliegtickets naar een Stad in Europa naar keuze
VIP Concert Kaarten Guus Meeuwis
Acer Notebook
Hockey Clinic voor je team
Glenmorangie Whiskey proeverij bij je Thuis
Greve Tas en Maatschoenen
Wedstrijd Manchester United (incl. vlucht)
50 m2 tuinbestrating
Golf flight op The Dutch met Reinier Saxton
Weber Barbecue Set (incl. accessoires)
Gesigneerd Ajax shirt
Voetbalclinic van Martijn Reuser en Aron Winter
Skybox in de Amsterdam Arena
Kok bij je Thuis
Klassiek Pianorecital bij je Thuis
Dart clinic van Raymond van Barneveld
Beleef een dagje Afrika (incl. vlucht)
Wilson Tennisracket gesigneerd door Roger Federer
Bedrijfspresentatie door Hein Vergeer
PSV Shirt (Limited Editon Gift Box)
Voor U op Maat (Maatpak + Tas + Maatschoenen)
Mizuno Golfset Custom Fit (9 ijzers)
2 Vliegtickets naar een Transavia bestemming naar keuze
2-daags Hotelarrangement Golfclub Crossmoor
Weekend rinden in Audi R8
3-daagse reis naar Barcelona (incl. vlucht/overnachting/voetbaltickets)
Putting Workshop
Tennisclinic door Sjeng Schalken
Gesigneerd Feyenoord shirt
Snowworld arangement

Aangeboden door

Acer
Detron
Detron
Transavia
Guus Meeuwis
Acer
Robert van der Horst en Maartje Paumen
Moët Hennesy
Greve
AON
MBI Beton B.V.
Abn Amro Bank
Groenrijk
Aegon
Martijn Reuser en Aron Winter
Abn Amro Lease
Ries Eten & Drinken
Jan Willem Rozenboom
Raymond van Barneveld
Libema
Teun van Pelt Sport
Hein Vergeer
PSV
Greve en Oger
Mizuno
Transavia
Crossmoor
Van Mossel
Abn Amro Commercial Finance en Emboost
Putting Works
Sjeng Sports
Feyenoord
Snowworld