Veiling items 2012

Veiling items

Item

Acer Aspire Switch 10
Elektrische Golftrolley
iPhone 5
Golf flight met Wouter de Vries (LTP Team) incl. greenfees
50 m2 tuinbestrating
Weekendje weg Beekse Bergen
PSV Shirt (gesigneerd en ingelijst)
PSV VIP kaarten 1913 (4 pers.)
Rib Rally
Hockeystick/shirt (gesigneerd en ingelijst)
Hockey Clinic
Schilderij
Première Musical Annie (4 pers.)
Diner ( 4 pers.)
Manchester United Shirt (gesigneerd en ingelijst)
Peak Performance (jas)
Peak Performance (travelbag)
Feyenoord Shirt (gesigneerd en ingelijst)
Pro-Am op The Dutch
Commerciële Training
Schilderij
Tuinbank
Zeefdruk van Annemiki Bok
Weekendje weg Beekse Bergen
Ajax Shirt (gesigneerd en ingelijst)
Ajax VIP kaarten Koninklijke Loge (4 pers.)
Ajax voetbalclinic (4 kids) + kaarten voor wedstrijd (8 pers.)
Print van Ans Markus
2-daags Hotelarrangement Golfclub Crossmoor
Dromen bij Dolfijnen (2 pers.)
Clinic van Vincent Voorn
TVM Schaatspak (gesigneerd)
Schilderij
Lunch met Joop Wijn
Efteling VIP pakket
PSV Voetbal

Aangeboden door

Acer
Golfbutler
Forexx
LTP
MBI Beton B.V.
Libema
PSV
ABN AMRO Bank N.V.
ORR 785
Robert van der Horst
Sjoerd Marijne en Raoel Ehren
Lieske Stieger – Brouwers
Verlinde Entertainment
Luijtervelde
AON
Peak Performance
Peak Performance
Feyenoord
The Dutch
Transaction Art
Ricky Schellart
Cassecroute
The Arts
Libema
Aegon
Aegon
Aegon
Ans Markus
Crossmoor
Dolfinarium Harderwijk
De Margaretha Hoeve
TVM
Constantijn Molenkamp
ABN AMRO Bank N.V.
Stichting Efteling
Abn Amro Mees Pierson