2X VIP TICKETS VOOR ISU WK SPRINT IN HEERENVEEN

2x-vip-tickets-voor

Een hospitality arrangement op zaterdag 23 of zondag 24 februari tijdens de ISU WK Sprint in Thialf Heerenveen!

  • Een gereserveerde stoel op de Oost tribune (VIP- en finishzijde)
  • Toegang tot de hospitalitylounge met uitzicht op de baan
  • Voorbeschouwing op de wedstrijden
  • Culinair programma met een variatie aan hapjes en drankjes
  • Gesigneerd item van Sven Kramer
  • Parkeerticket
Aangeboden door: House of Sports
Waarde: € 550,=
Start op: € 250,=
Hoogste bod: € 250,=
Bied mee op dit veilingitem via onderstaand formulier.

Voornaam (verplicht)

Achternaam (verplicht)

Telefoonnummer (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw bod