Online Veiling

De online veiling is gesloten!

Het hoogste bod gaat mee naar de Golfdag waar de online veiling
op 11 september om 20.30 u. definitief eindigt.
2x-vip-tickets-voor
8x-greenfee-gc-the-duke
big-green-egg
culinair-weekend-arrangement
de-wereld-van-mercedes-benz
elektrische-golftrolley
feestelijke-snackwagen-op-locatie
gereedschapskoffer
gesigneerde-aanvoerdersband-dirk-kuyt
gesigneerd-ajax-shirt
gesigneerd-feyenoord-shirt
gesigneerd-robin-van-persie-shirt
gesigneerd-psv-shirt
gesigneerd-willem-ii-shirt
giclee-van-ans-markus
golfen-en-overnachten-op-the-duke
greve-paar-maatschoenen
greve-weekender
hele-dag-golfen-en-lunchen-op-bernardus
iphone-x-128-gb-space-grey
kika-damesfiets-2-stuks
landrover-experience
mobiele-airconditioner
originele-zeefdruk-herman-brood
peak-performance-trolley-90-ltr
set-elho-pure-edge
vip-dag-dolfinarium
wedstrijd-tickets
wedstrijd-tickets-psv
weekend-rijden-in-een-audio-rs6
weekend-rijden-in-een-ford-mustang-5-0-v8-gt
weekend-rijden-in-een-jaguar-f-type-convertible-2-0i-300-pk